قوانین و مقررات:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تپ گل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تپ گل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

بخش اول؛

مشتری یا کاربر

  1. مشتری یا کاربر کسی است که بعنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید یا ثبت سفارش و پرداخت هزینه مینماید.
  2. حساب کاربری: حساب کاربری شامل اطلاعات مشتری می‌باشد و بعنوان اطلاعات محرمانه نزد سامانه تپ گل محفوظ می‌باشد.
  3. وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام عضویت و ثبت سفارش برعهده ی مشتری بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل در ارائه خدمات در اثر وارد کردن اطلاعات نادرست هیچ مسئولیتی متوجه سامانه تپ گل نمیباشد. لذا در صورت عدم دریافت خدمات مبلغ پیش پرداخت قابل استرداد نمیباشد.

بخش دوم؛

قرارداد

  1. قرارداد شامل : جزییات خدمات ،مبلغ پیش پرداخت ،مشخصات وآدرس میباشد.
  2. ثبت سفارش میبایست حداقل ۲۴ ساعت قبل و گل آرایی مجالس ۴۸ساعت قبل انجام پذیرد.
  3. امکان تغییر سفارش، تغییر آدرس و یا کنسلی تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل سفارش امکان پذیر میباشد که در این صورت ۱۵ درصد از مبلغ پیش پرداخت بعنوان حق کنسلی کسر و الباقی عودت داده میشود.
  4. شایان ذکر است پس از ثبت سفارش از طریق سایت یا اپلیکیشن و واریز پیش پرداخت ؛ خدمات در تاریخ و ساعت مورد توافق انجام خواهد شد.
  5. سامانه تپ گل ملزم به وصول سفارشات و انجام خدمات در موعد مقرر و هماهنگ شده میباشد.
  6. عدم واریز پیش پرداخت از سوی کاربر به منزله تایید نکردن سفارش میباشد در نتیجه هیچ گونه خدماتی از تپ گل دریافت نخواهند نمود.
  7. تائید کادر زیر به منزله پذیرفتن قوانین فوق میباشد.